Totaal gerenoveerd 2 slaapkamer appartement
Welkom in dit volledig gerenoveerd en knusse appartement met 2 slaapkamers, gesitueerd in de prinses der badsteden, Wenduine.
Met zijn uiterst rustige ligging tussen de zeedijk en de tennis, is dit de perfecte uitvalsbasis als vaste verblijfplaats of tweede verblijf aan zee. Strand, winkels, bakker, supermarkt, nieuwe surfclub en talrijke restaurants bevinden zich allemaal op wandelafstand.
Het appartement bevindt zich op het gelijkvloers (bel-etage niveau) van een kleinschalige residentie met slechts 4 entiteiten. Werkelijk alles in dit appartement werd met grote zorg en smaak volledig gerenoveerd: badkamer, elektriciteit, verwarming, ramen, keuken, bevloering, boiler.. U kunt zorgeloos uw intrek nemen in deze topper.
Fietsen en dergelijke bergt u gemakkelijk op in de gedeelde ondergrondse opbergruimte, ook is er een handige afsluitbare opbergkast onder de trap. Het gunstige EPC attest en de elektriciteit die conform is aan het Arei zijn een leuke bonus!
Indien dit uw eerste aankoop is, kunt u genieten van 6% registratierechten en krijgt u een vermindering van 5.600€.
Voor meer informatie of een bezoek ter plaatse kunt u zich richten tot Bart Devuyst via 0478/55 36 86 of stuur een mail aan info@devuystvastgoed.be